Поставити питання

Новини

Львів без туристичного натовпу: Площа Старий Ринок – замість площі Ринок

Якщо ви вже маєте щонайменше десять фото з площі Ринок і відвідали кілька ресторацій в її межах – то поповнити колекцію вражень можна й на площі Старий Ринок. До неї від Ратуші йти якихось п'ять хвилин.

Ця площа теж встелена бруківкою, але замість кольорових кам'яниць із середньовічною архітектурою тут архітектурний ансамбль складається із дещо обшарпаних дво- і триповерхових будинків пізньої австрійської забудови кінця 19-го – початку 20-го століття.

 

Водночас, саме так – з обшарпаною або й місцями обваленою штукатуркою – і виглядає більшість будинків старого Львова. Тому саме на Старому Ринку, а не на "декоративній" площі Ринок – і повстає справжній старий Львів.

Замість концептуальних ресторацій – тут, просто неба на лавках, можна зустріти місцевих жителів. Це теж стане певним знайомством з реальним Львовом: адже не всі львів'яни є завсідниками дорогих ресторацій.

А якщо вже зовсім захочеться побути на самоті з собою, то можна сховатися у одному з найдавніших храмів міста – церкві Святого Миколая, яка за кілька десятків метрів від Старого Ринку.