Поставити питання

Новини

ЯК ВИБРАТИ ГОТЕЛЬ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Одним з найбільш життєво важливих питань для туриста є правильний вибір готелю для відпочинку. Адже, незалежно від того, чи будете ви приймати рішення самостійно, або з турагентом, - це запорука вдалої відпустки. Правильний вибір готелю допоможе вам уникнути незручностей, роздратування, скандалів, нервів, додаткових оплат, а в підсумку розчарування і поганого заряду на весь робочий рік.

 

В ідеалі відпочинок пройде з легким внутрішнім відчуттям енергії від перебування в раю, поєднаного з домашнім затишком. Для досягнення подібної «нірвани» пропонуємо наступні критерії, за якими варто вибирати собі тимчасове житло.Почнемо з кількох загальних порад, актуальних для будь-якого виду відпочинку, будь-то пляжний, екскурсійний, лікувальний, активно-спортивний, гірськолижний, піший, велосипедний та інші.

БЮДЖЕТ ПРИ ВИБОРІ ГОТЕЛЮ

У першу чергу, варто визначитися саме з ним. Тому акуратно оцініть, яке реально задоволення можна отримати на наявні в розпорядженні гроші. Врахуйте сезон, діючі і майбутні акції, знижки, спеціальні пропозиції, ну і, про всяк випадок, не забувайте народну мудрість про те, що буває з дешевою рибкою ...

Якщо різниця в ціні незначна, краще трохи доплатити і вибрати для відпочинку більш «зірковий» готель, віддаючи перевагу довгому переліку додаткових послуг. По можливості, відмовтеся від непотрібних послуг, наприклад, плати за сейф, якщо у вас все цінне завжди з собою. Подивіться в описі наявність всього необхідного в номері, і, зрозуміло, скористайтеся перевіреними, свіжими відгуками. Краще розпитайте особисто знайомих людей. Буде корисно ознайомиться з розрахунковим часом заселення і виселення, можливістю раннього в'їзду та пізнього виїзду. Найчастіше буває виправданим вибір хорошого готелю на менший період, ніж гіршого, але на пару днів довше.

РОЗТАШУВАННЯ ГОТЕЛЮ

Під час вибору готелю важливо наперед дізнатися про місце його розташування, віддаленість від моря та запланованих для відвідування пам'яток, відстань від найближчого аеропорту або вокзалу, щоб прикинути ціну таксі і тривалість трансферу. Майте на увазі, що від аеропортів, де приземляються популярні лоукостери, практично завжди добиратися далеко, довго, незручно, дорого.

ВЕСЕЛА КОМПАНІЯ ПОПУТНИКІВ

Для правильного вибору готелю важливо врахувати безліч нюансів, одним з яких є склад відпочивальників. Часто буває, що навіть з дуже висококласних готелів люди повертаються незадоволеними з тієї простої причини, що не врахували цей момент. Нічого дивного, адже компанії студентів буде просто нудно в сімейних готелях, а відпочивальники з дітьми швидко втомляться від дискотек, що гримлять до ранку... Тому слід враховувати, що курорти можуть бути призначені для молодіжного відпочинку або, навпаки, для людей старшого віку, сімейні, для відпочинку з дітьми, або для туристів, які подорожують самостійно. Від цього залежатимуть послуги готелю та його інфраструктура.

Якщо ви шукаєте молодіжний готель, то важливо поцікавитися наявністю дискотек, клубів, розваг, анімації. Якщо ж ви збираєтеся на відпочинок з дітьми, то слід уточнити, який вхід в море, чи існує в обраному готелі спеціальне дитяче меню, майданчики, басейни для дітей, ігрові кімнати, послуги з нагляду, дитяча анімації, вечірні розважальні програми. Людям старшого віку, які шукають тишу і спокій, потрібно поцікавитися, чи є в готелі спеціальні лаунж-зони, де можна відпочити від галасливих дітей і аніматорів.

ВИБІР ГОТЕЛЮ ДЛЯ РІЗНИХ ВИДІВ ВІДПОЧИНКУ

Пляжний відпочинок, природно, передбачає знаходження значної частини часу на морі. Тому, в першу чергу, потрібно звернути увагу на віддаленість пляжу і його зручність. Європейські варіанти пляжного відпочинку (Італія, Іспанія, Греція ...) дуже відрізняються від звичних нам Туреччини з Єгиптом. Навпаки, вони не передбачають 100% сидіння в готелі. Безліч пам'яток навколо не дадуть жодній людській уяві залишатися на місці. Тому в готелях здебільшого відсутні анімація, різноманіття додаткових послуг, безкоштовна випивка. All inclusive тут — велика рідкість, основний тип харчування в готелях — BB. Традиційно пляжі тут громадські, сервіс на них платний. Разом з тим, такий пляжний відпочинок легко можна певною мірою поєднати з екскурсійним.

Екскурсійний відпочинок - це коли ви плануєте велику частину часу проводити в оглядах пам'яток і знайомстві в місцевою культурою. Тут вибрати готель найпростіше, адже він потрібен тільки як місце для сну. Втома від частих переїздів дає про себе знати, і майже всім не важливо, куди їх привезуть після екскурсії туроператори, головне, щоб там були душ і ліжко. З таким же успіхом, якщо збираєтеся подорожувати поодинці, для економії в «пристойній» країні можете вибрати хостел. На перший план вийде місце його розташування, насамперед, як швидко звідти дістатися до всіх основних намічених для відвідування точок

Як бачите, ключових моментів, на які необхідно звернути увагу для правильного вибору готелю, величезна кількість. Шкода, більшість туристів розуміє це тільки після прибуття в готель. Не повторюйте їхніх помилок, не бійтеся цікавитися усіма подробицями. Чим більше дізнаєтеся, тим менше шансів розчаруватися.