Поставити питання

Новини

ПРИВІТ, ЛІТО!

Якщо замість моря ти вирішив провести свою відпустку у Львові – ти зробив правильний вибір. Це прекрасне старовинне місто, з дивовижною архітектурою, цікавими пам’ятками і унікальною атмосферою, якої не відчуєш в жодному іншому місті не лише України, а й світу.

 

Ось  short list ідей, що робити у Львові влітку:

Поринути в атмосферу Lviv KlezFest
Lviv KlezFest – це міжнародний фестиваль єврейської музики, пісні і танцю, який відроджує музичну культуру євреїв, зокрема тих, що мешкали в Галичині. Фестиваль триває кілька днів на вулицях міста, пов’язаних з єврейською історією, впродовж яких львів’яни та гості міста мають змогу ознайомитися з клезмерською музикою, танцями, співом та поспілкуватися з учасниками. Всі бажаючі зможуть відвідати стилізований «єврейський квартал», потанцювати під запальну єврейську скрипку, скуштувати традиційні страви. Цього року відбудеться 10 червня о 10,30. Місце проведення: площа Ринок, вул. Староєврейська, площа Арсенальна.

Піднятися на оглядовий майданчик міської Ратуші
Якщо ти вперше у Львові, то просто зобов’язаний піднятися на оглядовий майданчик міської Ратуші і помилуватися панорамою міста. Міська ратуша знаходиться на центральній площі Ринок, вхід до неї вільний. Квиток на сам майданчик коштує недорого, біля 15 грн. Можна піднятися й на ліфті, але краще піти пішки.

Випити каву в одній із львівських кав’ярень
Неможливо побувати у Львові, й не захопитися місцевою кавою. Зайди в будь-яку з кав’ярень міста, вони тут чарівні, а сама кава неймовірно смачна.

Відвідати знамениті “Мазох-кафе” й “Криївку”
Банально, але без відвідування цих двох неординарних закладів не обходиться жодна поїздка до Львова, особливо, якщо ти тут вперше. “Криївка” – це ресторан-трактир у Львові, оформлений у вигляді польової криївки УПА, який знаходиться у підвалі будинку за адресою: площа Ринок, 14. Кухня тут українська, польова, а страви подають у військовому посуді. Традиція входу до закладу передбачає знання гасла-пароля “Слава Україні – Героям слава”.
Мазох-cafe – ресторан, розташований на вулиці Сербській, у центральній частині Львова. Він знаменитий тим, що відтворює камерну атмосферу у стилі творів Леопольда фон Захер-Мазоха, на стінах цитати та предмети пов’язані з мазохізмом, а двері в ресторан виконані у вигляді замкової щілини. Тут тобі запропонують їжу з афродизіаками, індивідуальні екстремальні коктейлі, атракціони обслуговування, тематичні атрибути та сувеніри. Крім того, Мазох-cafe активно бере участь ще й у культурному житті Львова, тут проводяться тематичні акції та презентації книг відомих українських письменників і поетів. І не забудь запхати руку до кишені самого Леопольда, скульптура якого розташована при вході до цього закладу 🙂

Відвідати аквапарк “Пляж”
Це один з найбільших аквапарків Західної України. Екстремальні гірки різної висоти й рівня складності, 5 басейнів, 6 барів, веселі аніматори, розіграші та призи – це все пропонує своїм гостям львівський аквапарк. Тут навіть є дитяча кімната з професійними нянями. Знаходиться “Пляж” на вул. Княгині Ольги, 114, з центру міста до нього швидко можна добратись трамваєм № 3. Квиток в аквапарк коштує 110 грн на годину, 180 грн – за дві години, і 250 грн на весь день.