Поставити питання

Новини

ЦІКАВІ ПОДІЇ ЛЬВОВА: Leopolis Jazz Fest

З 27 червня по 1 липня у Львові відбудеться VIII міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest.

Протягом 5 днів на трьох сценах виступить понад 170 музикантів із 16 країн світу! Окрім того, заплановані майстер-класи, джазові кінопокази та численні джеми. Щоб не пропустити найцікавіші події фестивалю – ознайомтесь із повною програмою Leopolis Jazz Fest 2018 у нашому матеріалі.

Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest до 2017 року) – міжнародний джазовий фестиваль, який щороку проходить у форматі open-air в червні у Львові. Крім концертів джазових музикантів із різних країн світу, під час фестивалю відбуваються джем-сейшени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.

Цього року на львів'ян та гостей міста чекає приємний сюрприз! В рамках фестивалю проведення концертів популярних українських виконавців у День Конституції України вже стало традицією фестивалю. І цього року на площі Ринок виступить український гурт ONUKA, вхід – безкоштовний!

30 червня на фестивалі виступить переможець премії "LetterOne" – 18-річний французький талановитий гітарист і композитор Том Ібарра. Цей виступ пройде в рамках його туру основними джазовими фестивалями Європи.

Фестиваль традиційно триватиме на трьох сценах:

- головна сцена в парку ім. Б. Хмельницького – сцена імені Едді Рознера (вхід за квитками). Гості, які не встигли придбати квитки на концерти цієї сцени, мають унікальну можливість комфортно розміститися у пікніковій зоні парку та спостерігати за концертом на великих світлодіодних екранах; 

- сцена на центральній площі Львова – на площі Ринок (вхід вільний). Сцена розмістилась у серці старого Львова, площа оточена чудовим архітектурним ансамблем і безліччю кафе, ресторанів з відкритими терасами, що дозволять глядачам стежити за виступами джазових зірок за чашкою славнозвісної львівської кави;

- сцена в історичній частині міста – у подвір'ї палацу Потоцьких (вхід вільний).

Leopolis Jazz Fest 2018: повна програма концертів

 

Фестиваль триватиме з 27 червня по 1 липня включно. В ці дні відомі музиканти будуть виступати на усіх трьох сценах. Початок концертів – з 12:00.

Вулична музика на Leopolis Jazz Fest 2018

Традиційно на Leopolis Jazz Fest працюватимуть відкриті вуличні майданчики, де молоді музиканти будуть знайомити гостей фестивалю із своєю творчістю.

Слухачі можуть не тільки відвідати непересічні перформанси на вуличках Львова, а й взяти участь у смс-голосуванні за найкращий колектив. Переможець голосування отримає від фестивалю сертифікат на купівлю музичного обладнання на суму 25 000 грн. Сцени вуличної музики працюватимуть 29 та 30 червня.