Поставити питання

Новини

Заклади Львова: Лівий берег

Львівський Оперний театр збудований на дубовий брусах, які втримують відому конструкцію над річкою Полтва. Ще від часу, коли річки похоронили під землею, вона постійно підмиває театр, та це не завадило зробити в підвалі опери, ще ближче до Полтви, кафе «Лівий берег».

 

За легендою закладу - це паб-музей, де у нестійкому середовищі зібрані мистецькі артефакти, які їх встигли врятувати. Кафе демонструє всю історію Театру опери та балету від проекту Зигмунта Горголевського до вагітної богині Слави, прими Соломії Крушельницької, сценографій Лисенка чи особистих речей видатних діячів, доля яких торкнулась славного Оперного.

Тут часто можна почути живу музику - і не лише запрошених музикантів, а й репетиції львівського оркестру, які відбуваються нагорі. До затишного інтер'єру та звуку додається широкий вибір напоїв та закусок.

Відвідувачі закладу тут можуть скуштувати страви смачної львівської кухні, випити доброго пива, насолодитись цікавою атмосферою інтер’єру та провести гарно час у будь якій компанії.