Поставити питання

Новини

Фестивалі і мистецтво

Львів – це не просто місто з чудовою архітектурою. Тут постійно щось відбувається. Сьогодні ви смакуєте традиційні страви на конкурсі «Львівська пательня», Святі шоколаду або ж Фестивалі cиру та вина, згодом берете участь у багатолюдній святковій ході під час одного з численних релігійних свят, а після цього насолоджуєтесь джазом на відкритій сцені за участі світових зірок рівня Вінстона Марсаліса.

Місця, де ви можете потрапити на свято, можуть бути цілком несподівані. Адже це не лише центральні площі та концертні зали. Уявіть собі, ви прогулюєтесь містом і раптом потрапляєте на Свято вулиці Вірменської чи Клезмерський фестиваль в Єврейському кварталі Львова. І одразу ж отримуєте запрошення долучитись до спільного святкування, адже без почастунків та традиційних напоїв вас так просто не відпустять.

Справжні фани Львова приїжджають до міста по декілька разів на рік аби лише не пропустити свої улюблені події.

Вражає діапазон мистецького Львова. З одного боку – це місто класичного мистецтва. Львівська опера, філармонія – місця, що задовольнять вимоги справжніх поціновувачів класики. Це місто одного з найвидатніших скульпторів Європи Йогана Георга Пінзеля, роботи якого можна побачити на фасаді Собору Святого Юрія у Львові та в Музеї Пінзеля. Місто Соломії Крушельницької, яка починала як співачка Львівської Опери, а згодом стала примадонною опери Ля Скала у Мілані.

З іншого боку – це місто неординарних ідей та постатей. Ось на одній з вулиць поблизу площі Ринок ви натикаєтесь на скромний пам’ятник письменнику Леопольду фон Захер-Мазоху. Дізнаєтесь для себе, що людина, прізвище якої дало назву такому явищу, як «мазохізм», народилася у Львові, а його твори видавались багатотисячними тиражами. Кілька кварталів поруч і ви опиняєтесь на вулиці Вірменській, де розташовується осередок сучасного мистецтва – галерея «Дзиґа», а також безліч інших галерей та антикварних крамничок.

Свою жагу до творчості львів’яни реалізують усюди – від високих мистецьких салонів до нестан- дартного оформлення кав’ярень та ресторанів.